Hlášení MR: Nabídka kamenických služeb + svoz bioodpadu

Datum ukončení:
27.5.2016

Hlášení MR:

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes sjednává objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem a to na jednoduchém telefonním čísle:  Sedm, sedm, sedm – osm, osm, osm – tři, tři, dva.

Konzultace je vždy zdarma !

Nabízí :

• Nové pomníkové sestavy a jiné úpravy a opravy Vašeho hrobu.

• Při zavolání do 30 minut po tomto vyhlášení, získávají první tři volající slevu až 30%.

• Opakuji telefonní číslo, které je platné nepřetržitě po celý rok Sedm, sedm, sedm – Osm, osm, osm – tři, tři, dva.

Ve čtvrtek 26.5.2016 budou zaměstnanci obce provádět svoz z biopopelnic. Žádáme Vás, aby jste své biopopelnice nachystali před Vaše domovy. Děkujeme.

Stavební dvůr od 1.4.2017 otevřen každý pátek v době od 17.-18. hod.

Svoz odpadu

29. 5. Maxmilián