Hlášení MR: Revize kotlů na tuhá paliva, jarmark v ZŠ a MŠ Babice, výluka traťové koleje

Datum konání:
23.11.2016
Datum ukončení:
26.11.2016

Od 1.1.2017 musí všichni majitelé kotlů na tuhá paliva mít provedenou revizi kotle na tuhá paliva, kterou je nutné opakovat každé 2 roky. Z tohoto důvodu obec sjednala revizního technika, který provádí revize kotlů na tuhá paliva všech typů i domácí výroby. Zájemci o provedení revize se mohou nahlásit na obecním úřadě v Babicích do pátku 25.listopadu 2016. Cena jedné revize 800,-Kč.

ZŠ a MŠ Babice, p.o. zve všechny občany na vánoční jarmark, který se koná ve dnech 24. a 25.11. 2016 v době od 7,30-15,30 hod. v budově ZŠ a MŠ Babice. K zakoupení budou adventní věnce, svícny a vánoční ozdoby za příznivé ceny. Těšíme se na Vás.

České dráhy, a.s. oznamují, že v sobotu 26. listopadu 2016 v době od  8:30 hod. do 16:30 hod. výluku traťové koleje v úseku Šternberk – Uničov. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky v úseku Šternberk - Uničov a opačně nahradit náhradní autobusovou dopravou.Vlaky nahrazené náhradní autobusovou dopravou budou zpožděny cca o 10 - 15 minut. Důvodem jsou delší jízdní doby po silničních komunikacích.

S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (školní výlety, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit alespoň dva pracovní dny předem, a to buď telefonicky, nebo          e-mailem na Kontaktním centru Českých drah, a. s. – tel.: 840 112 113, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytneme bližší informace o organizaci dopravy po dobu výluky.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
Šternberk - před nádražní budovou
Babice u Šternberka - Zastávka BUS "Babice, čekárna"
Mladějovice - u přejezdu na konci nástupiště
ŽST Újezd u Uničova - točna na konci nástupiště (zastávka autobusů Újezd, žel. st.)
Zastávka Uničov zastávka - zastávka BUS "Uničov UNEX"
ŽST Uničov - vedle nádražní budovy a vybrané spoje i na autobusovém nádraží

Informace k výluce najdou cestující na našich stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122 nebo 840 112 113.

Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení.

Stavební dvůr od 1.11.2017 otevřen pouze po telefonické domluvě s pracovníky obce.

25. 11. Kateřina

Zítra: Artur