Hlášení MR: Jarní veřejné setkání s občany dne 18.4.2017, nabídka práce f. EUTECH

Datum konání:
12.4.2017
Datum ukončení:
18.4.2017

Hlášení MR: Zastupitelstvo obce Babice Vás tímto srdečně zve na jarní Veřejné setkání s občany, které proběhne v úterý 18. dubna 2017 od 18,30 hod. na velkém sále KD. Tohoto setkání se zúčastní i pan David Berka, manažer Mikroregionu Šternbersko, který nás seznámí s výsledky Dotazníkového šetření v rámci Strategického rozvojového dokumentu.

Firma EUTECH akciová společnost se sídlem ve Šternberku přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice nástrojař, soustružník, frézař. Požadujeme strojírenské vzdělání. Nabízíme stabilní pracovní uplatnění v prosperující firmě, dobré platové ohodnocení včetně benefitů. Pro další informace prosím volejte na telefonní číslo 585 090 203.