S-o-S Free Fest 2011

15. - 16. 7. 2011

Ve dnech 15. - 16. 7. 2011 proběhnul v areálu bývalé obalovny v k. ú. Babice u Šternberka v pořadí již druhý ročník festivalu elektronické hudby s názvem S-o-S Free Fest 2011.

Celá akce měla naprosto hladký průběh, nedošlo k žádným vážným úrazům ani škodám na majetku či výtržnostem. Akce se zúčastnilo okolo 3 000 návštěvníků, a to vč. našich spoluobčanů i některých členů obecního zastupitelstva. Všem zúčastněným bychom touto cestou chtěli poděkovat za jejich vzorné chování.

Poděkování patří také obecnímu zastupitelstvu Babic, dále zemědělské a.s. Paseka, odboru životního prostředí a panu ing. Michalčákovi za vstřícnost při realizování této akce.

Na akci bylo přítomno sdružení Free Life, které zde konalo sbírku pro pohybově postižené občany a které se tímto také připojuje k poděkování.

Jsme rádi, že jsme touto cestou dokázali lidem, že elektronická hudba nepatří na okraj kulturní scény a že akce s ní spojené jsou navštěvovány prakticky stejnou skupinou lidí, jako ty ostatní.

Za realizační tým S-o-S Pavel Polívka

Stavební dvůr od 1.11.2017 otevřen pouze po telefonické domluvě s pracovníky obce.

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina