Hlášení MR: Nabídka práce EUTECH a UNEX, očkování psůDatum konání:
19.4.2017
Datum ukončení:
23.4.2017

Hlášení MR: Společnost UNEX Uničov  rozšiřuje výrobu a hledá nové zaměstnance na tyto volné pracovní pozice: jeřábník, horizontář, zámečník, tavič, odlévač, kontrolor jakosti a další.Nabízíme Vám: Odborné zaškolení v oboru, ubytování ve firemních ubytovnách, dotované stravování, levné volání pro celou rodinu, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění, rekreační pobyty, firemní akce, týden dovolené navíc.Více informací naleznete na stránkách prace.unex.cz, případně volejte na tel. 724 146 747.

Firma EUTECH akciová společnost se sídlem ve Šternberku přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice nástrojař, soustružník, frézař. Požadujeme strojírenské vzdělání. Nabízíme stabilní pracovní uplatnění v prosperující firmě, dobré platové ohodnocení včetně benefitů. Pro další informace prosím volejte na telefonní číslo 585 090 203.“

V sobotu 22.4.2017 proběhne na autobusové zastávce "Očkování psů proti vzteklině" v době od 11-12 hod.. Očkovací průkazy s sebou, možnost zakoupení preparátů na odčervení, proti blechám a jiné.