Hlášení MR: Sběr nebezpečného odpadu, výluka traťové koleje, Podzimní Flora OlomoucDatum konání:
1.10.2018
Datum ukončení:
7.10.2018

Hlášení MR: 

Výstaviště Flora Olomouc zve na celonárodní výstavu Olomouc – podzimní etapa, která se koná od čtvrtku 4. října do neděle 7. října v areálu Smetanových sadů na Výstavišti Flora Olomouc. Podzimní přehlídka ovoce a zeleniny navíc odkazuje svým pojetím a názvem „Tržiště první republiky“ ke stému výročí státu a tradicím trhů na náměstích a návsích. Nenechte si ujít ani gastro festival Olima, oblíbený Flora košt, nově soutěž Flora džem i projekt Rozkvetlé památky. V ceně také exotická výstava Tajemná Indonésie ve sbírkových sklenících. Přijďte od 4. do 7. října na Výstaviště Flora Olomouc. 

ČD oznamují, že v sobotu 6.10. a v neděli 7.10.2018 v době od 8,30 -16,30 hod. proběhne výluka traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Šternberk. Po dobu výluky budou cestující přepraveni náhradní autobusovou dopravou. Informace k výluce najdete na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122. Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení.

V sobotu 6. října 2018 bude v naší obci probíhat sběr nebezpečného odpadu. Stavební dvůr otevřen již v pátek 5. října v době od 17.00-18.00 hod. a v sobotu 6. října otevřen v době od 10.00-11.00 hod..