Hlášení MR:Rozsvícení vánočního stromečku, nabídka práce f. ADECCO, UNEX Uničov a f.MieleDatum konání:
28.11.2018
Datum ukončení:
3.12.2018

Hlášení MR: Obecní úřad Babice srdečně zve všechny na Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku, které proběhne v pátek 30. listopadu před OÚ. Zahájení v 16.30 hod. vystoupením dětí ze ZŠ a MŠ Babice následně  hudebníci ze Šternberka. Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v 17. hod. Proto neváhejte a přijďte nasát předvánoční atmosféru a zahřát se vánočním punčem pro děti i dospělé. 

Vážení občané, personální agentura Adecco, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance k okamžitému nástupu do pracovního poměru na pozice montážní dělník s možností  2 nebo 3  směnného provozu s místem výkonu práce v Uničově.   V případě vašeho zájmu volejte na tel. kontakt 727 850 429.

Společnost UNEX Uničov hledá nové zaměstnance na tyto volné pracovní pozice: uklízeč/ka v ubytovacím zařízení, řidič traktoru, dispečer nákladní a osobní dopravy a další. Nabízíme Vám: Odborné zaškolení v oboru, dotované stravování, levné volání pro celou rodinu, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění, rekreační pobyty, firemní akce, týden dovolené navíc. Více informací naleznete na stránkách prace.unex.cz, případně volejte na tel. 703 173 817.

Výrobní závod Miele v Uničově nabízí náborový bonus 16 000 korun na všechny dělnické pozice. Využijte tuto jedinečnou nabídku, která platí v případě, že k nám nastoupíte během prosince letošního roku. Zájemce o práci přivítáme na nezávazné exkurzi každé úterý od 15.00 hodin na ulici Šumperská v Uničově. Více informací získáte na miele.jobs.cz nebo na čísle 587 072 108.