Hlášení MR:Přerušení dodávky el. energie dne 22.10.2018 a pozvání na besedu dne 6.11.Datum konání:
19.10.2018
Datum ukončení:
26.10.2018

Hlášení MR: ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že v pondělí 22.října 2018 proběhne v době od 7,30-18,30 hod. plánované přerušení dodávky elektrické energie. V místě plánovaného přerušení elektrické energie, část na malé straně a kolem kostela, jsou umístěny letáky na betonových sloupech veřejného osvětlení. Děkujeme za pochopení.

Senior klub Babice připravuje na úterý 6.listopadu besedu s názvem Šternbersko v zrcadle pověstí. Jedná se o zajímavou a poučnou besedu pro všechny z Vás, které zajímá historie, pověsti a vůbec informace z historických análů naší obce a jejího okolí. Besedou nás bude provázet paní Vlasta Hlůzová, která dlouhodobě publikuje zajímavé články a knihy na toto téma. Začátek v 16. hodin ve společenské místnosti v kulturním domě Babice. Těšíme se na Vás.