Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Chraňte sebe i své blízké, noste mezi lidmi roušku !!!

Chraňte sebe i své blízké, noste mezi lidmi roušku !!!

18.3.2020

Chraňte sebe i své blízké, noste mezi lidmi roušku !!!

Vážení spoluobčané!

Dnes bylo vydáno rozhodnutí hejtmana Olomouckého kraje o zákazu vstupu, pobytu a pohybu osob za nouzového stavu. Je nařízen zákaz vstupu, pobytu a pohyb osob bez ochranných prostředků dýchacích cest, jako jsou roušky, respirátory, šátky či šály do prostředků veřejné hromadné dopravy, obchodů, sociálních a zdravotních zařízení, úřadů, školských zařízení, pošt a lékáren na území Olomouckého kraje.

Apeluji na Vás, respektujte rozhodnutí hejtmana Olomouckého kraje, noste roušku nebo šátek či šálu přes ústa i nos při každém Vašem pohybu na veřejnosti. Dodržujte hygienické předpisy a sledujte aktuální informace.

Na internetu najdete celou řadu doporučení a návodů, jak se chovat, čtěte je! Tlumočte je i svým blízkým, osvětu můžeme praktikovat všichni.

Dana Haasová, v.r. ,  starostka obce