Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Dopravní omezení-Nadjezd na ulici Věžní bude od 23.9.-29.9.2019 úplně uzavřen+informace

23.9.2019

Od 23.9.-29.9.2019 bude nadjezd na ulici Věžní směr Babice - Uničov úplně uzavřen. Více na stránkách města Šternberk www.sternberk.eu

Další informace týkající se náhradní autobusové dopravy v době od 23.9.-29.9.2019:

Na základě uzavírky silnice II/447 v úseku Strukov – Šternberk, etapy 4A, kdy bude v období 23. - 29. 9. zavřena také křižovatka ul. Dlouhá a Uničovská, předpokládáme, že bude docházet ke zpoždění spojů náhradní autobusové dopravy na příjezdu do Šternberku i Uničova cca 5 minut na spoj. Kvůli jednokolejnému provozu na tratích Olomouc – Šternberk i Uničov – Šumperk může reálně docházet během dopravních špiček ke zpoždění vlaků či spojů náhradní autobusové dopravy o 10-15 minut. Situace by se mohla především v úseku Šumperk – Uničov zlepšit od 27. 9., kdy budou prodlouženy spoje náhradní autobusové dopravy až do Šumperku.

Z důvodu zpoždění spojů náhradní autobusové dopravy dopravce České dráhy vydal opatření v osobní dopravě platné pro žst. Šternberk v období 23. - 29. 9. a pro žst. Uničov 23. - 26. 9., které nařizuje, že všechny přípojné vlaky v žst. Šternberk a Uničov vyčkají příjezdu autobusu náhradní autobusové dopravy bez omezení. Přípojné vlaky jsou takové vlaky, které mají pravidelný odjezd po pravidelném příjezdu autobusu náhradní dopravy dle vydaného výlukového jízdního řádu.