Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Den otevřených vrat dne 14.8.2021, Mobilní pošta v obci

Hlášení MR: Den otevřených vrat dne 14.8.2021, Mobilní pošta v obciDatum konání:
13.8.2021
Datum ukončení:
15.8.2021

Hlášení MR: Paseka, zemědělská a.s. Vás srdečně zve již na tradiční akci "Den otevřených vrat" na středisku v Babicích dne 14.8.2021 od 12:00 hod. Na programu: Výstava techniky a její prohlídka, představení Paseckého ochotnického divadla SOPKA v pohádce Líný Kuba aneb holé neštěstí, skákací hrad, jízda na koni, malování na obličej, farmářský X-boj, vzdělávací hra pro děti. Plná udírna, ještě plnější gril, vychlazené pivo, limo a spousta jiných dobrot. Odpolednem provází DJ Frog, v podvečerních hodinách vystoupení kapely Galaxie Pohořany. (Akce se bude či nebude konat dle aktuálních hygienických pravidel a nařízení). 

Vážení občané, oznamujeme Vám, že od pondělí 9. srpna budete mít možnost dočasně využít mobilní provozovnu České pošty, která do naší obce bude dočasně dojíždět a to vždy v pondělí v době od 11:40-12:10 hod. Vozidlo najdete na parkovišti před obecním úřadem Babice.