Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Košt slivovice a pálenek, nabídka práce f.Miele a f. Adecco

Hlášení MR: Košt slivovice a pálenek, nabídka práce f.Miele a f. AdeccoDatum konání:
23.1.2019
Datum ukončení:
1.2.2019

Hlášení MR: Obec Babice pořádá a srdečně zve všechny občany na soutěž s názvem Babický košt slivovice a pálenek, která proběhne v pátek 1.2.2019 od 18. hod. v kulturním domě Babice. Podrobnější informace najdete na úřední desce naší obce a na internetových stránkách www.obecbabice.cz 

Vážení občané, personální agentura Adecco hledá montážní dělníky do Uničova. Využijte nejen 16.000 náborový příspěvek při nástupu v lednu ale i další benefity. Je čas na změnu, kontaktujte nás na tel. čísle 727850425.Rádi Vás provedeme výrobou a odpovíme na vaše dotazy.

Výrobní závod Miele v Uničově nabízí náborový bonus 16 000 korun na všechny dělnické pozice. Využijte tuto nabídku, která platí v případě, že k nám nastoupíte během února 2019. Zájemce o práci přivítáme na nezávazné exkurzi každé úterý od 15.00 hodin na ulici Šumperská v Uničově. Více informací získáte na miele.jobs.cz nebo na čísle 587 072 108.