Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Mimořádná opatření

Hlášení MR: Mimořádná opatřeníDatum konání:
16.3.2020

Hlášení MR: 

Vážení občané,

z důvodu prevence šíření koronaviru COVID – 19 se s účinností od dnešního dne od 12 hodin zakazuje vstup do budovy obecního úřadu Babice osobám, s příznaky podobné chřipce, kašel, horečka, dýchací potíže. Ostatní občany velmi žádáme, aby zvážili osobní návštěvu obecního úřadu, pokud to není nezbytně nutné.

Všechny Vaše požadavky vyřídíme telefonicky nebo e-mailem.

Obec Babice nebude od 16.3.2020 do odvolání z preventivních důvodu přijímat platby v hotovosti. Poplatky za odpady a psy můžete zasílat převodním příkazem na účet obce č. 1823405329/0800.

Úřední hodny OÚ Babice jsou v pondělí od 13 do 16 hodin a ve středu od 8 do 12 hodin.

Dále žádáme občany k omezení návštěv na městských úřadech a také k dodržování všech opatření vydaných vládou ČR a krizovými štáby.

Veškeré pokyny, důležité informace a také kontakty na členy krizového štábu obce Babice najdete na úřední desce před OÚ a na webových stránkách obce www.obecbabice.cz v sekci Úřední deska – mimořádné opatření.

 Obec Babice nabízí Seniorům a všem starším osobám bez možnosti zajištění základních potravin a dalších potřeb   od dnešního dne do odvolání možnost OBJEDNÁNÍ A DONÁŠKU NÁKUPU do místa bydliště. Objednávku lze učinit telefonicky na telefonních číslech členů krizového štábu.