Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Nabídka kamenických služeb G.A.L. a letní kino - Čertí brko

Hlášení MR: Nabídka kamenických služeb G.A.L. a letní kino - Čertí brkoDatum konání:
19.8.2019

Hlášení MR: Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%
  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

Obec Babice ve spolupráci s TJ Sokol Babice srdečně zvou všechny v sobotu 24. srpna 2019  na třetí letní promítání pod širým nebem. Bude se promítat v areálu hřiště TJ Sokol Babice rodinná pohádka s názvem Čertí brko. Začátek ve 21. hod. V případě špatného počasí se promítání přesouvá na sál KD.