Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Nabídka práce, pozvání na Den otevřených vrat

Hlášení MR: Nabídka práce, pozvání na Den otevřených vratDatum konání:
5.8.2019

Hlášení MR: 

Vážení občané, personální agentura Adecco, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance k okamžitému nástupu do pracovního poměru na pozice montážní dělník s možností 2 nebo 3 směnného provozu, s místem výkonu práce v Uničově a náborovým příspěvkem 16.000,-Kč.  V případě vašeho zájmu volejte na tel.  kontakt 727 850 429. 

Společnost UNEX v Uničově hledá nové zaměstnance na tyto volné pracovní pozice: jeřábník/ce, karuselář CNC, horizontář CNC, lisař, zámečník. Společnost UNEX Vám nabízí odborné zaškolení v oboru, dotované stravování, levné volání pro celou rodinu, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění, rekreační pobyty, firemní akce, týden dovolené navíc. Hlásit se mohou uchazeči s praxí i bez. Více informací naleznete na stránkách prace.unex.cz, případně volejte bezplatně na tel. 800 120 010. 

 

Paseka, zemědělská a.s. srdečně Vás zve na Den otevřených vrat II. na středisku v Babicích v sobotu 10.srpna 2019 od 12. hod. Na programu: Výstava techniky a její prohlídka, skákací hrad, jízda na koni , farmářský trojboj pro děti i dospělé. Občerstvení zajištěno.