Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Nabídka práce, svoz bioodpadu, Flora Olomouc, uhlí Havelka

Hlášení MR: Nabídka práce, svoz bioodpadu, Flora Olomouc, uhlí HavelkaDatum konání:
12.8.2019

Hlášení MR: 

Oznamujeme všem občanům, že plánovaný svoz bioodpadu na čtvrtek 15. srpna 2019 nebude proveden, z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení. Stavební dvůr otevřen v pátek 16. srpna 2019 v době od 17.00-18.00 hod. 

Společnost UNEX v Uničově hledá nové zaměstnance na tyto volné pracovní pozice: jeřábník/ce, karuselář CNC, horizontář CNC, lisař, zámečník. Společnost UNEX Vám nabízí odborné zaškolení v oboru, dotované stravování, levné volání pro celou rodinu, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění, rekreační pobyty, firemní akce, týden dovolené navíc. Hlásit se mohou uchazeči s praxí i bez. Více informací naleznete na stránkách prace.unex.cz, případně volejte bezplatně na tel. 800 120 010. 

Výstaviště Flora Olomouc zve na letní zahradnický veletrh Flora Olomouc – letní etapa, která se koná od čtvrtka 15. srpna 2019 a potrvá do neděle 18. srpna v pavilonech Výstaviště Flora Olomouc ve Smetanových sadech. Letošní ročník letní Flory Olomouc nese téma „Česká krajina“ a je věnován stoletému výročí Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Těšíme se na Vás 15. – 18. srpna od 9 do 18 hodin. V pátek 16. srpna od 20 hodin se koná netradiční večerní komentovaná prohlídka hlavní expozice „Česká krajina“ s autorkou výstavy Pavlínou Švecovou. Předprodej vstupenek online. 

Firma Havelka upozorňuje na LETNÍ CENY UHLÍ. Pro všechny objednávky přijaté do konce letních prázdnin platí u Havelky LETNÍ CENY UHLÍ. Uhlí od Havelky  je levné, čerstvé a přivezené za sucha. Nad 40q doprava a skládání pásem zdarma. Do 40q doprava za polovinu a pás zdarma. Od 60q osobní nabídka přímo od pana Havelky. Objednávejte ihned na 602 489 489 nebo www.havelka.cz