Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Odečty vodoměrů, nabídka práce f. MIELE v Uničově, koncert Dua Rytmus

16.9.2019

Hlášení MR: VHS Sitka s.r.o. oznamuje, že v úterý 17. září 2019 budou její pracovníci provádět odečty vodoměrů, prosí o zpřístupnění šachet nebo zanechání stavu na viditelném místě. Děkujeme.

Ve čtvrtek, 19. září 2019 Vás agentura ARKS Plus s. r. o. zve do kulturního domu ve Šternberku na koncert Duo Rytmus, která je další kapelou ze známého TV Šlágr. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru ve Šternberku, Uničově a Litovli nebo na místě za cenu 100 Kč.

Získejte náborový bonus 16 000 korun. Stačí, když nastoupíte do společnosti Miele technika v Uničově na jakoukoliv dělnickou pozici. Zájemce o práci přivítáme na nezávazné exkurzi každé úterý od 15.00 hodin na Šumperské ulici v Uničově. Více informací získáte na miele.jobs.cz nebo na čísle 587 072 108.