Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Prodej stromků od f.Jukka, beseda o odpadech a odpadovém hospodářství v obci

Hlášení MR: Prodej stromků od f.Jukka, beseda o odpadech a odpadovém hospodářství v obciDatum konání:
28.3.2022
Datum ukončení:
31.3.2022

Hlášení MR: Firma JUKKA bude prodávat v středa 30. března 2022  v čase  11.15 - 11.45 hodin na návsi u konzumu v Babicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, mininektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, višně keřové, kdouloně, olivy, moruše bílé, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, bez černý, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé a červené, stromkové josty, lísky keřové, ostružiny, maliny, malinoostružiny, malinojahody, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 3-odrůdový ibišek, samosprašné kiwi, liči, aronie keřové, klematis, pustoryl, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník  a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Vážení spoluobčané,

ve středu 30.3.2022 od 17:30 hod. proběhne na sále kulturního domu beseda na téma Odpady a odpadové hospodářství v naší obci. POKUSÍME SE VÁM VYSVĚTLIT vše okolo odpadového hospodářství obce v nadcházejících měsících a letech, prevence vzniku odpadů, zavedení systému door-to-door. Žádáme zástupce všech bytovek a bytových domů o jejich účast. Těšíme se na setkání s vámi.