Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Sběr kovového šrotu, výluka na trati Šternberk-Uničov, Den osvobození

Hlášení MR: Sběr kovového šrotu, výluka na trati Šternberk-Uničov, Den osvobozeníDatum konání:
4.5.2019

Hlášení MR: V sobotu 4.5.2019 od 9. hod. budou hasiči provádět sběr kovového odpadu. Obracíme se na občany, aby v rámci jarního úklidu připravili staré železo na přístupné místo za plotem nebo u domu a přispěli tak našim hasičům na jejich činnost. Děkujeme Vaši hasiči Babice. 

České dráhy, a.s. oznamují, že ve dnech od 6.května od 7,35 hod. do 9. května do 19. hod. bude probíhat výluka traťové koleje v úseku Šternberk - Uničov. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Informace k výluce najdou cestující na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122. Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení. 

Kulturní komise při obecním úřadě Babice si Vás dovoluje pozvat v úterý 7. května 2019 na oslavu Dne osvobození od fašismu. Sraz u školy ve 20.00 hod. Poté půjde lampiónový průvod vesnicí do parčíku u kostela, kde bude krátký projev a vystoupení dětí ze Základní školy. Po setmění bude tradiční ohňostroj na hřišti.