Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Sbírka ošacení, nabídka práce v Miele, kamenictví

Hlášení MR: Sbírka ošacení, nabídka práce v Miele, kamenictvíDatum konání:
7.10.2019

Hlášení MR: Ve středu 9. října 2019 proběhne v době od 16.00-17.00 hod. na autobusové zastávce sbírka ošacení a jiných věcí pro sociální družstvo Diakonie Broumov. 

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%, opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332.

Získejte náborový bonus 16 000 korun. Stačí, když nastoupíte do společnosti Miele technika v Uničově na jakoukoliv dělnickou pozici. Zájemce o práci přivítáme na nezávazné exkurzi každé úterý od 15.00 hodin na Šumperské ulici v Uničově. Více informací získáte na miele.jobs.cz nebo na čísle 587 072 108.