Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Společenský večer dne 23.10.2021

Hlášení MR: Společenský večer dne 23.10.2021

23.10.2021
24.10.2021

Obec Babice srdečně zve všechny spoluobčany na Společenský večer, který proběhne v sobotu 23.října 2021 od 18:00 hod. na velkém sále KD v Babicích. Na programu bude vystoupení imitátora Petra Martináka a členky Národního divadla moravskoslezského v Ostravě paní Jany Kurečkové. K tanci a poslechu bude hrát skupina FORMULE. Dobrou náladu s sebou. Těšíme se na Vás. Před vstupem do sálu budeme kontrolovat potvrzení o bezinfekčnosti, tj. doklad o očkování, doklad o prodělání nemoci, doklad o testování z certifikované laboratoře. Na místě také akceptujeme provedení VLASTNÍHO antigenního testu určeného pro sebetestování před našim personálem.