Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Vánoční jarmark a slavnostní rozsvícení vánočního stromečku dne 25.11.2022

26.11.2022

Hlášení MR: Základní škola a Mateřská škola Babice Vás srdečně zve na vánoční jarmark, který probíhá  od pondělí 21.listopadu do pátku 25.listopadu v budově školy i školky v době od 7:00-16:00 hodin. Přijďte si zakoupit vánoční drobnosti pro sebe nebo pro vaše nejbližší. Těšíme se na Vás.

Obecní úřad Babice srdečně zve všechny spoluobčany na Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku, které proběhne v pátek 25.listopadu před obecním úřadem. Zahájení v 17:30 hodin hudebním programem a vystoupením dětí ze základní školy a mateřské školy Babice. Slavnostní rozsvícení proběhne v     18:00 hodin. Během slavnostního rozsvícení bude v mateřské škole probíhat vánoční jarmark, prodej vánočních dekorací a sýrů. Proto neváhejte a přijďte nasát předvánoční atmosféru a zahřát se vánočním punčem pro děti i dospělé.