Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR: Vybírání poplatků, výluka na trati č.290, revize kotlů

Hlášení MR: Vybírání poplatků, výluka na trati č.290, revize kotlůDatum konání:
24.2.2021
Datum ukončení:
8.3.2021

Hlášení MR: Vážení občané,

od pondělí 22. února 2021 se započalo s vybíráním poplatku za komunální odpad a psy. Chtěli bychom vás požádat o upřednostnění platby na účet obce. Více informací k poplatkům, úlevám a osvobození od poplatku najdete na stránkách obce v sekci Život v obci/odpady- https://www.obecbabice.cz/odpady . Děkujeme za pochopení. 

České dráhy, a.s. oznamují, že od 1. března do 8. března 2021 proběhne nepřetržitá výluka v traťovém úseku Šternberk - Šumperk. Po dobu výluky budou cestující přepraveni náhradní autobusovou dopravou. Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdete na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu  České dráhy, a.s. se všem cestujícím velice omlouvají za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení. 

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v úterý 9. března 2021. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989. 

  • cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč
  • cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč
  • cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč