Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR:Přerušení dodávky elek.ener.+uzavření obecního úřadu dne 29.4.,svoz TKO a bio

Hlášení MR:Přerušení dodávky elek.ener.+uzavření obecního úřadu dne 29.4.,svoz TKO a bioDatum konání:
28.4.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

Hlášení MR: Jménem provozovatele distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v naší obci ve středu 29. dubna 2020 v době od 8:00-15:00 hod. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení. 

Oznamujeme všem občanům, že z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v obci, bude Obecní úřad ve středu 29. dubna 2020 UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení. 

Svoz komunálního odpadu a bioodpadu proběhne tento týden ve čtvrtek 30.dubna 2020.