Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR:Prodej ovocných stromků, nebezpečný a velkoobjemový odpad

Hlášení MR:Prodej ovocných stromků, nebezpečný a velkoobjemový odpadDatum konání:
14.3.2024
Datum ukončení:
16.3.2024

Hlášení MR: Firma  KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin bude v naší obci ve čtvrtek 14.3.2024 od 16:40 hodin před obecním úřadem prodávat  ovocné stromky různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou  cenu 215 KČ. Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin: meruňky, jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz , angrešt, růže, ringle borůvky, ostružiny, kiwi, vinná réva, amelanchier, tayberry, lísky, moruše, vlašský ořech, nektarinky,  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořeňovací hnojivo za 50 KČ. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím proti vysychání. 

V sobotu 16. března 2024 v době od 9:00-10:00 hod. proběhne na stavebním dvoře sběr a svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Odpad můžete přivést na stavebním dvůr i v pátek 15.března 2024, kdy bude stavební dvůr otevřen od 16:00-17:00 hod. Děkujeme za pochopení.