Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Hlášení MR:Výluka na trati č.290 v úseku Olomouc hl.n.-Šternberk, uzavření nadjezdu

30.6.2020
5.7.2020

Hlášení MR:

Vážení občané,

v souvislosti s pokračováním opravy silnic ve Šternberku, v rámci akce „II/444 Šternberk – průtah, II. etapa“, Vás upozorňujeme na úplnou uzavírku od křižovatky s ulicí Uničovskou směrem na nadjezd, která potrvá od 1. července 2020 do 19. října 2020. V rámci této uzavírky povede přes naši obec objízdná trasa, proto dbejte zvýšené opatrnosti. Děkujeme za pochopení.

České dráhy a.s. oznamují, že na období letních školních prázdnin v době od 1.7.-31.8.2020 je vydána změna výlukového jízdního řádu, kdy v úseku Olomouc hl.n.-Šternberk proběhne nepřetržitá výluka. Upozorňujeme cestující, že tento aktualizovaný Výlukový jízdní řád plně nahrazuje Výlukový jízdní řád pro úsek Olomouc hl.n. – Šternberk vydaný pro období 3. března – 12. prosince 2020, který tímto pozbývá platnosti.
Upozorňujeme cestující, že ve dnech 18. – 20. července 2020 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Olomouc hl.n. – Šumperk, pro kterou bude vydaný samostatný Výlukový jízdní řád. Po dobu výluky budou všichni cestující přepraveni náhradní autobusovou dopravou. Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení.