Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > MAS Šternbersko o.p.s.-Dotazník pro občany "Na Šternbersku k sobě máme blíž"

MAS Šternbersko o.p.s.-Dotazník pro občany "Na Šternbersku k sobě máme blíž"

12.9.2023

Vážení spoluobčané,

jménem MAS Šternbersko  o.p.s. si Vás dovolujeme požádat o vyplnění dotazníku v rámci projektu „Na Šternbersku k sobě máme blíž“, do nějž je zapojena i naše obec a jehož cílem je podporovat komunitní aktivity v obci, tj. sdružovat a propojovat občany, sdílet jejich zájmy, problémy, potřeby a radosti…

Vyplnění dotazníku Vám zabere cca 7 minut. Odkaz na dotazník v elektronické podobě naleznete na stránkách MAS Šternbersko: www.mas-sternbersko.cz/aktuality. Vyplnění dotazníku je anonymní.

Pokud by jste se však chtěli zapojit do soutěže o věcné ceny, prosíme o doplnění kontaktních údajů na konci dotazníku, poté budete zařazeni do slosování. A ať neochudíme naše nejmenší, tak i pro ně máme připravenou soutěž. Děti ve věku od 2 do 15 let mohou nakreslit obrázek na téma „Co se mi na naší obci líbí nejvíce?“. Obrázek opatřený jménem dítěte a jeho věkem spolu s kontaktem na zákonného zástupce prosím odevzdejte do kanceláře MAS Šternbersko do 31. 10. 2023. Za vyplněné dotazníky a nakreslené obrázky děkujeme.