Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Oznámení občanům

Oznámení občanům

6.4.2020

Vážení občané,

ráda bych Vám oznámila, že avizované Jarní setkání s občany se z důvodu trvání nouzového stavu odkládá na podzim letošního roku.

Děkuji Vám, že dodržujete veškerá nařízení a doporučení související s onemocněním COVID-19.

Noste, prosím, roušky při každém pohybu na veřejnosti. Omezený počet roušek máme ještě k dispozici. Ti z Vás, kteří roušku potřebujete, můžete si požádat telefonicky nebo emailem na obecním úřadě.

Nadále platí pro seniory a starší osoby bez možnosti zajištění základních potravin a dalších potřeb možnost objednání a donášky nákupu do místa trvalého bydliště.

Objednávku lze učinit telefonicky na telefonních číslech členů krizového štábu:

Dana Haasová, starostka obce, tel. 732 173 067, Bc. Miroslav Metlík, místostarosta obce, velitel JSDH Babice, tel. 777 082 303,

Pavel Drábek, člen zastupitelstva obce, tel. 602 520 077 nebo na obecním úřadě.

Platby za místní poplatky jsou až do odvolání možné zasílat pouze bezhotovostně na účet č. 1823405329/0800.

Platba v hotovosti není možná.

Děkuji za pochopení

Dana Haasová, starostka obce