Úvod > Život v obci > Aktuality a hlášení > Zapojení MAS Šternbersko do programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT

Zapojení MAS Šternbersko do programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT

31.1.2023

Vážení občané,

MAS Šternbersko o.p.s. informuje, že naše MASka bude zapojena do poradenství v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT. Tento nový dotační titul odstartuje svůj příjem žádostí dne 9. ledna 2023 a je určen zejména seniorům, kteří chtějí investovat do dílčích energetických opatření do nemovitostí, které mají ve svém vlastnictví. Již nyní máme z území informace, že se vás občané vašich obcí na tento program dotazují, proto v příloze e-mailu naleznete jednoduchý letáček s kontakty na mé kolegyně, který prosím neváhejte případným zájemcům předat.

Plakát NZÚ Light FINAL.PDF

Samotnou informační kampaň bychom pak spustili až poté, co budeme dostatečně proškoleni, předpokládáme cca v polovině prosince letošního roku.

Podrobnější informaci pro vás připravujeme na seminář k energetickým tématům, který se uskuteční dne 6.12.2022 v Samotiškách.